About

11707479_607219092752006_7536648361309202978_nWitam! Na imię mam Agnieszka (angielska wersja Agnes). Mieszkam w Irlandii (Dublin), pochodzę z Polski (Śląsk). Udzielam się w Irlandzkiej partii politycznej Fine Gael (vice przewodnicząca okręgu Dublin Central). Ukończyłam studia filologiczne (nauczanie języka angielskiego) we Wrocławiu oraz Higher Diploma level 8 (poziom polskiego licencjata) w Informatyce (programowanie) w National College of Ireland. Interesuję się tematyką samorozwoju, lifestyle, lifecouching, motywacją do działania i spełniania marzeń, do pracy nad sobą, zdrowym odżywianiem, modą i oczywiście informatyką.

Prywatnie wierzę, że nie ważne jak dobry jesteś ale jak dobry chcesz być (“It’s not how good you are, it’s how good you want to be” Paul Arden) i tym kieruję się w moim życiu. Nie wierzę, w to, że nie można czegoś dokonać, wierzę w ciężką codzienną pracę i zaangażowanie, bo tylko to odnosi sukcesy.

Jeśli patrzysz na życie tak jak ja, jeśli chcesz się czegoś ode mnie nauczyć, by zmienić swoją życiową postawę, zapraszam do lektury.

Agnes DBK

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s